Zoeken Vraag het forum

zwanger ?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem j

    hoi allemaal

    ben nu 1 week ongeveer gestopt met de pil omdat ik graag zwanger wil worden, heb nu afgelopen 3 dagen flinke eetbuien, en meer last van hoofdpijn en draaierig gevoel soms in mijn maag, ook wat pijn in mijn onderbuik soms, zijn dit verschijnselen van zwangerschap of komt dit echt door de pil

    bedankt j

    5 reacties
    Reageren
    brenda A

    als je graag zwanger wil worden zou je wat meer kunnen gaan lezen over hoe en wanneer je vruchtbare dagen zijn, wanneer de zwangerschapsverschijnselen kunnen optreden enz.enz.
    ook is het verstandig om te stoppen met roken, alkohol te drinken en om de juiste vitaminen voor vrouwen die zwanger willen worden te gaan slikken.
    na 1 week gestopt te zijn met de pil kun je nml nog geen zwangerschapskwaaltjes hebben. soms heb je wat last van het ontpillen, dat kan zelfs een paar maanden duren, maar dat hoeft niet.
    Google eens op zwanger en je vindt leuke websites en veel informatie.
    groetjes, Brenda

    Reageren
    anoniem j

    goede avond

    ik ben nu sinds vorige week gestopt met de pil
    in die week heb ik flink veel eetbuien, vooral in hartige dingen en zoete dingen, heb ook regelmatig hoofdpijn, en vaker emotioneel. soms als ik wat heb gegeten krijg ik een draaierig gevoel in mijn maag, heeft iemand hier ook last van? waar kan dit aan liggen?

    bedankt

    Reageren
    anoniem j

    Ik rook niet en drink ook geen alcohol, ben zelfs ook al begonnen met die pillen voor vrouwen.
    maar bedankt voor je advies

    Reageren
    Eelco

    Ik heb sterk het vermoeden dat deze symptomen worden veroorzaakt door het “ontpillen”.

    Reageren
    Anoniem
Reageer op: zwanger ?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.