Zoeken Vraag het forum

Afscheiding na plaatsen koperspiraal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Sylvia

    Hallo,

    Ik heb een vraag over vaginale afscheiding na het plaatsen van een koperspiraal.
    Afgelopen woensdag 29 maart heb ik bij de huisarts een koperspiraal laten plaatsen. Plaatsing ging goed, zonder problemen.
    Nu ervaar ik minimaal bloedverlies wat steeds minder word alleen wel veel meer afscheiding. En dan helder doorzichtig en rekbaar, lijkt bijna op vruchtbaarslijm maar dan echt veel meer. Constant bij elk toilet bezoek bij het afvegen zit er best wel wat op het wc papiertje en ook in mijn ondergoed. Ik heb er zelf absoluut geen last van buiten dat het natuurlijk niet heel fijn is.Maar ik heb dus geen buikpijn of wat dan ook.

    Mijn vraag is; is dit normaal? Hoort dit er bij? of moet ik hiervoor maandag toch voor bellen met de huisarts?

    4 reacties
    Reageren
    Suus

    Hoi,

    Je bent hier niet bij een dokter,ik zou maandag even de huisarts bellen als je er ongerust over bent.

    Reageren
    Sylvia

    De site heet dokter.nl
    Je kan hier vragen om advies.
    Nee ik ben hier niet bij een dokter, maar ik kan wel om advies vragen.
    Dus het antwoord wat je geeft is lekker kort door de bocht.
    Ik vraag puur of dit er bij kan horen meer niet.

    Reageren
    Suus

    De site heet Dokter.nl maar er zijn geen dokters op het forum aanwezig die vragen beantwoord of advies geven. De meeste mensen denken dat dat wel zo is. En je vraagt zelf of je de huisarts moet bellen, dus vandaar mijn reactie.

    Ik zou zelf na een medische ingreep,om het zo maar even te noemen, terug naar de huisarts gaan als ik na die tijd klachten had. Maar als jij liever af gaat op de ervaring van iemand anders, dan is dat uiteraard jou keuze. Ookal weet je dan nog niet of jou klacht iets is waarmee je door een arts gezien zou moeten worden.

    Reageren
    Jody

    Heey Sylvia,
    Ik las je verhaal en vroeg me af hoe het verder is gegaan bij jou?
    Ik heb de koperspiraal nu 8maanden en het doorzichtige slijm wat je benoemd is bij mij ook aanwezig en is de afgelopen maanden alleen maar meer geworden.
    Het kan geen kwaad maar is zeer vervelend. Ik twijfel om de spiraal eruit te laten halen. Maar ik kan geen hormonale anticonceptie hebben. Dus twijfel enorm.
    Groetjes, Jody

    Reageren
Reageer op: Afscheiding na plaatsen koperspiraal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.