Zoeken Vraag het forum

Geen bloeding in stop week

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dringend

    Hi ik ben pas begonnen met de pil en zit nu in mijn eerste stopweek en al op bijna op dag 5, maar heb nog steeds geen bloeding. Ik heb de pil elke dag op ongeveer de zelfde tijd geslikt (soms een uur, half uur en/of kwartier naast)

    Moet ik mij zorgen maken als ik niet bloed?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als je pas bent begonnen met de pil is dat niet zo raar. Wel weer gewoon op tijd me de nieuwe strip beginnen en voor alle zekerheid toch een zwangerschapstest doen

    Reageren
Reageer op: Geen bloeding in stop week
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.