Zoeken Vraag het forum

Pil vergeten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Demy

    Hallo,

    Ik ben afgelopen maandag weer aan de eerst pil van mn nieuwe strip begonnen en slik ‘m elke dag rond zo’n 20:00. Gister meost ik dus mijn 3e pil nemen alleen die ben ik ‘vergeten’, ik heb hem vervolgens vanochtend nog om kwart voor 7/7uur ingeslikt, dus wel binnen 12 uur (11 uur na vorige dag 8uur) ingeslikt. Soms slik ik de pil ook een uurtje later dan 8u, maar nooit eerder rond 7 ofzo, kortom, kan dit kwaad of ben ik nu nogsteeds beschermd tegen zwangerschap?

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is dan geen probleem als het maar binnen 12 uren was

    Reageren
    Ldekĺ

    Maakt het heel veel uit stel je vergeet er gewoon 1 ben je dan geheel nie beschermd

    Reageren
    John (moderator)

    Dat kun je precies terugvinden in de bijsluiter van de pil

    Reageren
    Anoniem

    Hallo,

    Ik zit met een probleem.

    Ik was vorige week mijn (eenfase) pil vergeten mee te nemen naar mijn vader. Ik was in de eerste week op dag 5 (donderdag 17 juni) van het doorslikken en toen had ik mijn laatste pil gehad. Vrijdag en zaterdag had ik hem niet ingenomen. Zondag nam ik hem pas om 2:00 in de nacht in, terwijl ik hem normaal altijd om 21:00 inneem.

    Ik heb de pil daarna gewoon doorgeslikt maar ik werd wel ongesteld doordat ik zolang de pil niet had genomen. Dat ging later weer weg omdat ik de pil gewoon doorslikte. Nu een week later (vandaag zondag 27 juni) heb ik onveilige geslachtsgemeenschap gehad. Ben ik wel beschermd?

    Reageren
    John (moderator)

    Als je de pil zonder stopweek doorslikte was je gewoon beschermd

    Reageren
Reageer op: Pil vergeten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.