- JK21 augustus 2018 om 19:01
hallo,
Ik heb waarschijnlijk een blaasontsteking en krijg dus hoogstwaarschijnlijk een antibioticakuur voorgeschreven. Daarnaast slik ik ook de pil. De pil is tijdens en na de antibioticakuur minder betrouwbaar. Nu zit ik met (misschien een hele domme) vraag waar ik gewoon zekerheid op wil.
Binnen de week vóór de (eventuele) start van de antibioticakuur heb ik onveilige seks gehad met mijn vriend. Hij is niet in mij klaargekomen. Zaadcellen blijven ong. 7 dagen in leven, dus vroeg ik me af of de kans op zwangerschap aanwezig is nu ik binnen 1 week voor de start van de antibioticakuur seks heb gehad.
Alvast bedankt!
1 reactieReagerenJohn (moderator)
22 augustus 2018 om 01:39De antibiotica heeft gen invloed op de werking van de pil. Zaadcellen leven doorgaans maar 2- 3 dagen hoor
Reageren


