- Anoniempje23 februari 2018 om 17:07
Hoi hoi, ik ben gister avond mijn allerlaatste pil vergeten. (heb hem vannochtend uit schrik meteen ingenomen)
Ik heb de hele maand en vorige maand geen seks gehad.
Moet ik nu nog even door slokken of na deze pil gewoon stoppen?
Weet eerlijk gezegd niet zeker of het binnen de 36 uur was dat ik hem innam.
Super bedankt alvast!5 reactiesReagerenAnoniempje23 februari 2018 om 17:15Ik bedoelde dus doorslikken.
Reageren
Ik weet echt niet hoelaat ik hem eergisteren avond heb genomen. Tussen 9 en 11. Maar de precieze tijd weet ik niet meer.
Ik weet wel dat ik hem vannochtend tussen 8/9 zoiets heb genomen.
Ik heb geen seks gehad. En voorlopig ook niet van plan. Dus zou ik dan moeten doorslikken? En zo ja hoelang?
Vergeet hem eigenlijk nooit dus snap er nu even niks van wat ik wel en niet moet doen haha.John (moderator)
23 februari 2018 om 17:27Je had even de bijsluiter moeten lezen. Het was beter geweest als je de vergeten pil niet meer had genomen en meteen een stopweek was begonnen. Je kunt nu een stopweek straten maar er dan wel rekening mee houden, dat je de eerste 7 dagen van de nieuwe strip niet beschermd bent. je kunt ook de pil zonder stopweek doorslikken. Dan ben je en blijf je wel beschermd
ReagerenJohn (moderator)
23 februari 2018 om 17:45Als geen seks hebt gehad en er ook geen gaat hebben, kun je gewoon een stopweek inlassen. Na de stopweek mag je dan de eerste 7 dage ook geen onbeschermde seks hebben
ReagerenAnoniempje28 februari 2018 om 10:20Op welkw dag moet ik dan weer beginnen? De dag dat ik de laatste nam of de dag dat ik hem had moeten nemen??
ReagerenJohn (moderator)
28 februari 2018 om 11:36Je hebt als het goed is de laatste pil op vrijdag genomen. Dan moet je uiterlijk zaterdag weer met de nieuwe strip beginnen. Een dag eerder mag ook als je dat beter uitkomt.
Reageren


