- Anonieme7 december 2017 om 20:14
Stress!!
Hallo, ik heb sinds een tijdje last van een verminderde stoelgang. De keutels zijn niet hard, meer een soort hele dikke prut (sorry voor de details). Ik wil het dan ook geen diarree noemen, maar het is dunner dan normaal.
Ik slik de pil rond 22:00 en wanneer ik ’s ochtends naar de wc ga, op z’n vroegst na 07:00 heb ik dus de zojuist genoemde ontlasting.
Hier zit zeker meer dan 4u tussen dus volgens de bijsluiter moet dit geen probleem zijn. Nu lees ik het een en ander over een verminderde werking bij aanhoudende diarree, maar dit vind ik een beetje tegenstrijdig met de 4u die in het de bijsluiter genoemd wordt. Jn de bijsluiter staat overigens niks over aanhoudende diarree.Wie kan mij duidelijkheid geven? Was ik nog veilig of niet?
10 reactiesReagerenAnonieme7 december 2017 om 20:39Iemand enig idee?
ReagerenJohn (moderator)
7 december 2017 om 21:59Het gaat daarbij om diarree als die echt waterdun is.
ReagerenCatootje8 december 2017 om 09:13Realiseer je ook dat die klachten zouden kunnen samenhangen met het pilgebruik, omdat die toch wat verandert in je hormonen en de hele biochemie van je lichaam.
ReagerenQue8 december 2017 om 09:36Ik zou het even bespreken met je huisarts! Diegene weet er wel meer van af. Kan ook aan je soort pil liggen?
ReagerenAnonieme9 december 2017 om 14:17@Catootje
Ook wanneer je de pil langer dan een jaar gebruikt?
@Que
Ja, dat is misschien wel slim
ReagerenAnonieme9 december 2017 om 14:33Overigens heb ik nu ook al een tijdje last van dat mijn afscheiding bruinig is. Beide klachten zijn ongeveer tegelijk begonnen. Kan dit in verband met elkaar liggen?
ReagerenJohn (moderator)
9 december 2017 om 14:52Dat zou kunnen
ReagerenJohn (moderator)
9 december 2017 om 19:09Ik denk niet dat je je daar zorgen over hoeft te maken. Je kunt natuurlijk bij de huisarts langs gaan als je er ongerust over bent
Reageren


