Zoeken Vraag het forum

Zwanger??

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik slik de pil altijd heel netjes. Mijn vriend is de afgelopen week een paar keer zonder condoom in mij klaargekomen. Kan ik nu zwanger zijn? Ik zit echt met enorme stress en ben erg bang.

    Zit nu in mijn stopweek. Vandaag is in principe de dag dat ik ongesteld wordt, maar heb t gevoel dat de stress en angst het juist erger maakt..

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als je de pil goed gebruikt en er geen vergeet, is er geen reden om te denken dat je zwanger bent. De pil is toch juist bedoeld om onbeschermde seks te kunnen hebben en niet zwanger te raken…  Stress helpt er inderdaad niet bij.

    Reageren
Reageer op: Zwanger??
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.