- Miepmiep29 augustus 2013 om 19:47
Hoi ik ben een jongen van 13 jaar, heb huismijt allergie en ik wordt wakker met een verstopte neus, en de rest van de dag kan ik meestal alleen door een neusgat ademen. Ik denk dat ik die anti allergeen hoezen moet gaan halen met me mams maar zoveel aandacht heeft ze er niet voor ik wordt er helemaal gek van! Ik wil ook gewoon voor 100% kunnen ademen in plaats van 50% ….. Voor de allesweter ik heb ook nog een vorm van astma die heel onschuldig lijkt maar als ik naar de fitness hou ik het maar een half uur uit in plaats van 1 uur en een keer was ik zo benauwd thuis dat ik dus waarschijnlijk flauwviel ( zegt me moeder) dus toen naar de arts en die heeft 14 allergieën gevonden zoals bomen mijt gras honden katten melk soja noten pistache cashew ga zo maar door. En toen na 2 weken een brief naar me moeder stond er in dat ik astma had nou toen kreeg ik een lekkere bui die week…..
Misschien een idee ? Groet m.traas
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
29 augustus 2013 om 21:39Misschien dat je huisarts je moeder ervan kan overtuigen dat het toch echt belangrijk voor jouw gezondheid is dat er wat aanpassingen in huis worden gedaan. Om te beginnen die anti allergeen hoezen
ReagerenAnoniem30 augustus 2013 om 12:36Wat heb jij voor een moeder?! Als ze te weinig tijd heeft om naar de winkel te gaan voor die hoezen, kan ze ze ook on-line bestellen.
Reageren
Probeer je slaapkamer minstens drie keer per week te stofzuigen en elke dag ramen open om te luchten. Twee keer per jaar je matras omdraaien helpt ook.
Je zou voor je neus een neusspray kunnen gebruiken, maar lees wel goed de bijsluiter. Langdurig gebruik van neussprays is niet goed en kan verslavend zijn.



