- nine932 juli 2012 om 22:30
Hallo iedereen. Ik heb sinds een poosje last van spontane bloedneuzen. Hooikoorts zei d dokter. En kreeg een neusspray nasonex mee. Maar na die bloedneuzen heb ik erg last van mijn nek. hoort dit bij elkaar en weet iemand wat ik er aan kan doen? Help me alsjeblieft. Ik wordt er gek van
2 reactiesReagerenN. Vissers14 juli 2012 om 08:22Ik had vroeger vaak spontane bloedneuzen, toen mijn hooikoorts doorzette hielden die op. Het had volgens mij wel verband met elkaar. Ook één van mijn dochters heeft nu veel spontane bloedneuzen.
Reageren
Ik ben allergisch voor bijna alles; bomen, grassen, schimmels, dieren,fruit, groente, latex, soja, lupine… Het houdt niet op. En ik heb inderdaad altijd pijn in mijn nek. Volgens mij houdt het echt verband met elkaar. Ben nu maar weer met een eliminatiedieet begonnen in de hoop dat het helpt.Quote16 juli 2012 om 12:11Het eerste wat u moet doen om de bloeding te stoppen, is rustig gaan zitten en flink uw neus snuiten. Daarna knijpt u uw neus minstens tien minuten lang dicht, vlak onder het neusbeen, waar het zachte deel van de neus begint. Hierbij kunt u uw hoofd het beste licht voorover buigen. U ademt rustig door uw mond. Zo gaan bijna alle bloedneuzen over.
Als u vaak een bloedneus heeft, kunt u het beste zachtjes snuiten en niet meer in uw neus peuteren.
Zorg dat de lucht in uw huis niet te droog is. In de winter kunt u bijvoorbeeld vochtige handdoeken over de verwarming hangen of bakjes water op de verwarming zetten.
Lees verder/Bron:
Reageren
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenfolders/NHGPatientenfolder/PF10.htm



