Zoeken Vraag het forum

Allergietest

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • TE

    Vandaag heb ik een allergietest gedaan bij de kapper (2 pleisters met een beetje haarverf gekregen). Dit is aan de binnenkant van mijn elleboog gedaan. Ik heb namelijk eerder een heftige allergische reactie gehad op een bepaalde toner of haarverf (misschien het stofje PPD, maar dit is nog niet duidelijk). Nu is 1 pleister aan het jeuken, dus ik denk dat hier de allergie zit. Maar iets waar ik van schrok: het lijkt alsof mijn hoofdhuid nu ook weer gaat jeuken (net zoals bij die allergische reactie na het verven die ik eerder heb gehad), terwijl er geen verf bij in de buurt is geweest deze keer. Lijkt dit maar zo of kan het echt zo zijn dat de oude allergische reactie weer opkomt?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan zijn dat je dit voelt omdat je je daarop focust

    Reageren
    TE

    Oké, bedankt voor uw reactie. Het kan dus niet zo zijn dat de hoofdhuid het stofje waar het allergisch voor is een soort van herkent en daar op gaa reageren?

     

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is niet erg waarschijnlijk

    Reageren
    Ivonne

    Ik herken dit wel. Ik heb in het verleden heftige reactie’s gehad van haarverf. Later als ik iemand verfde en ik kreeg wat verf op mijn handen, kreeg ik ook altijd jeuk op mijn hoofd.
    Ook van iemand met geverfde haren als ik deze verzorgde kreeg ik ook jeuk vooral op mijn handen.

    Reageren
Reageer op: Allergietest
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.