- Anoniem9 januari 2016 om 17:29
Hoi. Ik heb sinds 2 maanden weer last van de volgende dingen.
– Dingen zien er soms meer HD uit. (kan het niet beter omschrijven)
– Naar m’n handen kijken ziet er uit alsof het niet mijn handen zijn (ziet er ook een beetje nep uit.
– Ik herken m’n eigen stem niet echt.
– Alles lijkt wel een mist buiten.
– Heel erg afwezig in m’n hoofd alsof ik er niet ben.
– Als ik opeens naar links of rechts of naar achter kijk. Lijkt alsof ik overschakel naar een volgende camera net zoals bij films ( Kan het niet beter omschrijven)
– Licht gevoel in armen en handen
– Als ik soms iets doe zoals lachen zie ik in m’n gedachte hoe ik dat doe.
– Het gevoel dat ik niet besta.
– Mezelf niet herkennen in de spiegel.
Ik heb het waarschijnlijk door de xtc gekregen 2 -3 jaar geleden. Ik heb hier eerder last van gehad en kreeg daar risperidon voor. En toen ging het meestal na 3 weken weg. Maar ik heb het nooit zo ernstig gehad. Nu speelt het alweer 2 maanden. En ik slik ook nog risperidon en ben ook verhoogd met de medicatie. Moet wel zeggen dat ik me er nu veel meer op focus omdat ik zoveel stress heb en zelf ook een angststoornis heb. En ook dwangmatige gedachtes. Ik hoop dat dit niet chronisch is. Ik ben er vaker wel uitgekomen. Maar nu is alles heftiger dan vorige keer. Mvg, Jesse8 reactiesReagerenAnoniem9 januari 2016 om 17:39Maar soms is het wazige mist buiten ook opeens weg. En m’n onwerkelijkheid gevoel is soms ook anders en soms ziet de wereld er weer anders uit. Het veranderd vaak. Hopelijk iemand die mij een beetje kunt helpen.
ReagerenAnoniem9 januari 2016 om 17:42En ik hield er van om veel te gamen, maar dat doe ik nu ook minder omdat ik in het spel ook dingen anders waarneem het ziet er gewoon voor mij gevoel anders uit. Meer HD en meer 3D ik kan het gewoon helaas niet uitleggen.
ReagerenAnoniem9 januari 2016 om 17:44En sorry dat ik nog iets plaats was vergeten dit er bij te zetten.
heb ook vaak bij plekken die ik normaal goed ken of winkels dat het onbekendvreemd overkomt bij mij.
ReagerenWebmeisje9 januari 2016 om 20:31Beste om wel onder controle van de arts te blijven. Ben zelf wel een voorstander om ook naar de biochemie van je lichaam te kijken. Drugs kunnen een hoop veranderen daarin dus is het zaak dat wat te herstellen. Onder andere magnesium is daarbij belangrijk. 5htp, een vorm van tryptofaan, alleen in overleg met de arts want dat mag niet in combinatie met sommige medicijnen die op de serotoninehuishouding werken.
Reageren
http://goedgezond.info/2014/05/verhoog-eenvoudig-je-serotonine-niveau/
En manieren zoeken om de stress weer kwijt te raken, zoals lichaamsbeweging.Anoniem10 januari 2016 om 12:08Hey WebMeisje 🙂 Bedankt voor het reageren! het is wel al 2-3 jaar geleden dat ik ooit xtc heb geslikt. En ik slikte risperidon om me rustig te houden. En toen had ik er ook geen last meer van de klachten. Ik had wel soms dat ik ff moest verhogen met de medicatie omdat ik weer wat dingen ging merken zoals onwerkelijkheid. Maar kreeg laatst gewoon een druk op m’n hoofd en toen was m’n werkelijkheid gewoon weg… voelde me wel al 3 dagen tevoren al beetje dromerig in m’n hoofd. Nou ik zal het even met m’n arts over de 5htp hebben, en ik heb gelukkig nog een sport abbo! mvg, jesse
ReagerenAnoniem10 januari 2016 om 12:10Oh ja voordat ik het vergeet te zeggen. Ik zie dat 5htp een rustmiddel is? of heb ik dat fout? want ik slik al ’n tijdje oxazepam voorgeschreven door de psychiater 🙂
ReagerenJohn (moderator)
10 januari 2016 om 12:14Je kunt 5HtP niet zomaar met andere middelen combineren. Dus altijd eerst even overleggen Jesse.
Reageren



