Zoeken Vraag het forum

Is dit heel schadelijk?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jan

    Hallo,
    Ik ben gisteren en eergisteren uitgegaan naar een festival (ben 15 jaar) en had een beetje teveel gedronken. Daardoor had ik in 2 dagen tijd 8 sigaretten gerookt. (dit was mijn eerste keer dat ik rookte, nog nooit eerder gedaan)
    Ik rook net aan mijn adem die verschikkijke geur en dacht shit he, ik ga dit ook nooit meer doen en ben gelukkig niet verslaafd maar ik heb een vraagje

    Zijn die 8 sigaretten die ik heb gerookt heel schadelijk voor mijn gezondheid of zijn deze niet zo zo gevaarlijk als ik nu gewoon nooit meer rook?

    Alvast bedankt

    2 reacties
    Reageren
    Willem

    Ik denk dat dit wel meevalt, verwaarloosbaar.

    Reageren
    John (moderator)

    dat zal niet zo’n probleem zijn

    Reageren
Reageer op: Is dit heel schadelijk?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.