- chantie12317 december 2009 om 21:29
hoi
ik zit met een heel genant verder,vandaar dat ik het ook hier vertel want durf er nergens voor naartoe.
ik zit al jaren met het probleem dat mijn binnenste schaamlippen erg uitsteken.
ik heb er veel over opgezocht op itnernet en ik ken langzamerhands het advies wel van dat een jongen je moet accepteren zoals je bent enzo.
heb er ook al jaren gesprekken voor bij een psycholoog,maar niks helpt.
nu zit ik al heel lang te denken over een shcaamlipcorrectie alleen ik heb er geen geld voor.
nu heb ik een keer gezien op tv dat pornosterren het vaak wegwerken met tape???
ik heb nou zelf iets heel doms gedaan,ik ben aan de slag gegaan met secondelijm:S
en dan bedoel ik niet de boel dichtlijmen,maar de binnenste schaamlippen vastgelijmd aan de buitenste,zodat het netjes naar binnen gewerkt is.
ik weet het het was ontzettend dom,maar nu begint de boel op te zwellen en te bloeden,moet ik dan nog naar de dokter,omdat het niet inwendig zit?
groetjes8 reactiesReagerenAnoniem17 december 2009 om 21:45Lijkt me een heeeeel strak plan om ZO SPOEDIG MOGELIJK naar de dokter te gaan!
Reagerenchantie12317 december 2009 om 23:32ja ik weet dat dat eigenlijk moet,maar ik kan wel door de grond zakken,het brand nogsteeds ontzettend erg maar heb het wel los gekregen
ReagerenMarianna18 december 2009 om 00:51Wat ongelovelijk stom van je om zoiets te doen!
ReagerenAnoniem18 december 2009 om 00:54Grote schaamlippen
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/169717-Grote-schaamlippen-en-kleine-borsten-een-afknapper.htmlLelijke schaamlippen
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/172451-LELIJKE-SCHAAMLIPPEN.htmlGrote binnenste schaamlippen
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/169904-grote-binnenste-schaamlippen.htmlLelijke vagina
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/166971-lelijke-vagina.htmlTe grote binnenste schaamlippen
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/170933-te-grote-binnenste-schaamlippen.htmlUitgelebberd schaamlipje
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/165551-uitgelebberd-schaamlipje.htmlSchaamlipcorrectie
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/169278-Schaamlipcorrectie.htmltes18 december 2009 om 12:06chantie12318 december 2009 om 14:19dankje,
Reageren
nee ik ben nog steeds niet bij de dokter geweest dat durf ik dus echt niet.
de pijn word al wel iets minder alleen het is helemaal kapot en dikThijmen18 december 2009 om 23:44Houd rekening dat nu er wondjes zijn de vagina ontstoken kan raken, en dat is niet goed! Als je koorts krijgt, kan dat een teken zijn dat de ontsteking door je hele lichaam gaat en dat kan zelfs gevaarlijk zijn. Het beste is echt naar de huisarts te gaan en als preventie een antibioticum te vragen. De huisarts kan dan kijken of het echt nodig is. En schaam je alsjeblieft niet voor wat je gedaan hebt, we doen allemaal wel eens domme dingen, daar leer je alleen maar van.
ReagerenAnoniem3 januari 2011 om 13:24Lees ook:
Schaamlipcorrectie
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/169278-Schaamlipcorrectie.htmlHerstel schaamlipcorrectie
http://www.dokter.nl/forum/Operaties/219149-Herstel-schaamlipcorrectie.htmlIemand ervaring met schaamlipcorrectie?
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/167487-Iemand-ervaring-met-schaamlipcorrectie.htmlRare vagina
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/168105-rare-vagina.htmluitgelebberd schaamlipje
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/165551-uitgelebberd-schaamlipje.htmlSchaamlip verkleining
http://www.dokter.nl/forum/Operaties/172942-Schaamlip-verkleining.htmlte grote binnenste schaamlippen
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/170933-te-grote-binnenste-schaamlippen.htmllelijke vagina
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/166971-lelijke-vagina.html


