- FDJ18 april 2010 om 23:19
Ik woon tijdelijk in de USA, en ik ben gisteren gevallen tijdens het hardlopen. Ik ben 5 minuutjes bewusteloos geweest, en omstanders hadden een medic team gebeld die me even hebben bekeken. Hun conclusie was dat ik door een te lage suikerspiegel en een hoge temperatuur gewoon ff dizzy ben geworden, dus verder niets aan de hand.
Nu kom ik thuis ik merk ik een bult op mn hoofd op. Ik kan nooit een grote val gemaakt hebben, want ik heb verder nergens schrammen of beschadigingen, alleen die bult op mn hoofd. Ik heb verder de hele dag eigenlijk op bed gelegen (inclusief ‘wekadvies’) omdat ik me duizelig, misselijk en moe voelde. Vandaag gaat het wel beter, maar ondanks dat voel ik me nog steeds een beetje sloom en duf.
Ik zit al de hele dag op internet te zoeken of ik een hersenschudding zou kunnen hebben, omdat ik liever de kosten van een Amerikaans doktersbezoek wil vermijden. Opzich voldoe ik wel deels aan de symptomen, maar op het sloom/suf voelen na heb ik niet echt last van hoofdpijn/overgeven/overgevoeligheid van licht en geluid.
Wat is jullie mening hierover, merk je meestal wel meer van een lichte hersenschudding, of moet ik gewoon rustig aan doen komende dagen?
2 reactiesReagerenBas19 april 2010 om 05:14Ik vind het eerlijk gezegd niet zo logisch om te denken aan een hersenschudding. Veeleer zou ik willen weten of je wel of geen diabetes hebt. Hebben de ziekenbroeders daar niets over gezegd?
Reageren
Trouwens, bij een lichte hersenschudding valt er door een dokter niet zo heel veel te doen, behalve een rust advies geven. Volg dat trouwens wel op want anders kun je nog flinke hoofdpijnen krijgen. Je bent toch niet voor niets zomaar tijdens inspanning ‘flauwgevallen’. Normaal gesproken gebeurt dat niet omdat je zo’n flauwte voelt aankomen. Is verder alles goed met je hart? Laten we hopen dat het een gewone syncope geweest is… (http://nl.wikipedia.org/wiki/Syncope_%28medisch%29)Anoniem18 oktober 2010 om 17:33Lees ook:
Hersenschudding
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/213842-Hersenschuding.htmlLange tijd pijn na hersenschudding
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/236497-Lange-tijd-pijn-na-hersenschudding.htmlHersenschudding, hoe lang duren de symptomen?
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/213842-Hersenschudding-hoe-lang-duren-de-symptomen.htmlHersenschudding, naar de dokter?
http://www.dokter.nl/forum/Slapen/142250-Hersenschudding.htmlHoort dit bij een hersenschudding?
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/24218-hersenschudding.htmlHersenschudding overgehouden!
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/197656-hoofdpijn-hersenschudding.htmlFlauwvallen/hersenschudding
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/69497-flauwvallen/hersenschudding.htmlSoort van lichte hersenschudding?
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/176847-Soort-van-lichte-hersenschudding.htmlHersenschudding bij kind van 4
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/68187-Hersenschudding-bij-kind-van-4.htmlWeek terug gevallen, nu duizelig
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/68396-hersenschudding.htmlEvenwichtsproblemen na hersenschudding?
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/193163-Evenwichtproblemen.htmlHarde klap op hoofd gehad
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/25485-Harde-klap-op-slaap-gehad.htmlKlap tegen hoofd, daarna soort aanval?
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/70238-Klap-tegen-hoofd-en-daarna-soort-van-aanval.htmlHersenschudding 4 jaar geleden, nu neurologische klachten
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/70075-Neurologische-klatchten.htmlHarde klap op slaap, paar dagen later problemen
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/25485-Harde-klap-op-slaap-gehad.htmlLichte hoofdpijn en dufheid
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/227664-Lichte-hoofdpijn-en-dufheid.htmlAls baby hersenschudding, 25 jaar later
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/210598-hersenschudding.htmlVorig jaar gevallen en bewusteloos
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/68317-Hersenschudding.htmlAfgelopen zondag lichte hersenschudding
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/69059-Lichte-hersenschudding.htmlVorm van lichte hersenschudding
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/68860-vorm-van-lichte-Hersenschudding.htmlVorige week gevallen, hersenschudding?
http://www.dokter.nl/forum/Hersenen-zenuwen/68190-HERSENSCHUDDING.htmlTwee weken geleden auto ongeluk?
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/25472-Hoofdpijn-na-klap.html



