- Anoniem1 juni 2016 om 16:48
Ik zit deze week in mijn vruchtbare week (gebruik geen anticonceptie) volgens een schema heb ik vrijdag mijn ovulatie. Nu heb ik maandag onbeschermde seks gehad met mn vriend. En dinsdag heb ik een morning after pil genomen. Nu heb ik vandaag weer onbeschermde seks gehad kan ik nu als nog zwanger raken?? Aangezien mn ovulatie vrijdag pas zou zijn. (Mn vriend en ik vinden het niet erg als het wel zo zou zijn maar wil het graag even weten)
1 reactieReagerenJohn (moderator)
1 juni 2016 om 17:23Ja, je zou zwanger kunnen raken. Als je dat wilt voorkomen, zul je weer de MAP moeten gebruiken. Spermacellen leven gemiddeld 2-3 dagen in het lichaam van de vrouw. De MAP die je eerder hebt genomen heeft hier dus totaal geen invloed op.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties
