Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Negatieve tests maar voel me zwanger…

  • Anoniem

    13 december zou de eerste dag van m’n laatste menstruatie moeten zijn, en aangezien het aangeraden werd om een spiraaltje te laten zetten in je menstruatie, is deze 16 december geplaatst. (Echter heb ik niet gebloed)

    Echo ervoor en erna gemaakt. Niks op te zien, baarmoeder en eierstokken zagen er ook goed uit.
    Het spiraaltje zat na de check ook netjes.

    2 dagen erna nog wel last gehad, maar dat is normaal.

    Nu zijn we 3 weken verder…
    Klachten zouden zeker wel 3 maanden kunnen duren, maar door de soort klachten die ik heb, wilde de gyn me graag terug zien en vroeg me ook een zwangerschapstest van tevoren te doen.

    Ik voel me opgeblazen, hou vocht vast, voel me opgeblazen,lage rugpijn, pijn in de baarmoeder (en bandenpijn?), iedere dag hoofdpijn (zelfs uitlopend in migraine), moodswings, misselijk, lage bloeddruk, 4 kg aangekomen, borsten gegroeid en zelfs tepelvloed. Ook heb ik een klein buikje, die bij inspanning erg hard aanvoelt. M’n darmen rommelen als een malle….Ik voel gewoon dat dit anders is, en niet omdat ik weer bijna ongesteld moet worden…

    Test was negatief die ik zelf had gedaan, maar op de echo die afgelopen woensdag plaatsvond zagen ze een zwarte ‘vlek’ van 4mm die kon duiden op een zwangerschapsring, maar ook gewoon een cyste of vocht kon zijn. Het was dus onwaarschijnlijk dat ik zwanger zou zijn, maar er zit wel wat.

    Dus weer een test gedaan en getest op prolactine.
    Test negatief en volgende week woensdag zou ik de uitslag van de prolactine krijgen.

    Die week erna heb ik weer een echo..

    Heb voor de zekerheid nog maar een test gekocht, want misschien was het wel te vroeg om te testen?
    Morgen zou de eerste dag van m’n volgende ongesteldheid zijn, dus dat wacht ik nog even lekker af.

    Ik heb de afgelopen weken wel veel pijnstillers gehad (diclofenac 2x en ibu’s en paracetamolletjes tegen de krampen). Kan dit invloed hebben?
    3 dagen na het plaatsen overigens ook weer sexueel actief geweest…

    Meer mensen die steeds negatief testen en toch zwanger blijken te zijn?

Reageer op: Negatieve tests maar voel me zwanger…
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.