Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

zwanger door de slip heen?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mela

    Hallo, ik heb zo veel forums gezien op deze site waardoor ik zoveel gelezen heb , maar niets lijkt op mijn verhaal. Graag antwoord op mijn verhaal. Ik ben 14 jaar oud en ik ben nog maagd. (als je vingeren niet meetelt.) Mijn vriend en ik waren eens super geil en begonnen elkaar te zoenen en strelen etc, maar hierna begon hij mij ook te vingeren. En ik gaf hem een pijpbeurt. Nou weet ik, je wordt niet zwanger van pijpen. maar hij kwam toen wel klaar. Even later lag ik op hem. (niet is dat de penis op mij drukte, maar wel dat ik em een klein beetje voelde.) Ik was klaar met mijn menstruatie op 22 juli. het is nu al 16 augustus en ik ben nòg niet ongesteld? Kan ik zwanger zijn???????? gr

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Zo raak je toch echt niet zwanger. Sperma gaat niet door kleding/ondergoed.
    Om zwanger te raken moet er toch echt sperma direct in je vagina terecht komen.
    Wanneer was de eerste dag van je vorige menstruatie?
    Hoe lang duurt normaal je cyclus?
    Is je menstruatie normaal wel altijd precies op tijd?

    Reageren
    Mela

    Hallo, bedanky voor je snelle reactie! mijn eerste dag was 16 juli. Normaal gesproken ben ik om de 2 weken ongesteld. Meestal precies. Daarom dat ik me er zorgen om maakte.

    Reageren
    John (moderator)

    2 weken lijkt me wat kort….

    Gezien je leeftijd is het niet zo vreemd als je menstruatie een keer later komt of zelfs een keer uitblijft.
    Zoals je het hebt beschreven raak je in ieder geval niet zwanger.

    Reageren
Reageer op: zwanger door de slip heen?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.