Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

bang dat ik zwanger ben. ja of nee?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem..

    Hee, al een tijdje heb ik een hele leuke vriend. Hij heeft me dan ook ontmaagd.
    Sinds die tijd doen we het vrij regelmatig. Ik ben enorm bang dat ik zwanger ben.
    Ik slik de pil gewoon en vergeet hem eigenlijk nooit. Ben wel 2 weekenden ziek geweest, waardoor ik de pil niet kon innemen. Maar daarna gewoon goed ingenomen en alles veilig gedaan. Ondanks dat ik de pil slik en mijn vriend bijna nooit klaar komt in mij ben ik toch bang dat ik zwanger ben. Ik heb allemaal vage klachten de laatste weken. Snel moe, pijn in spieren,, regelmatig naar toilet, veel hoofdpijn en best emotioneel. Ook stondik laatst op de weegschaal en bleek dat ik in totaal al 6 kg aangekomen ben. En ja, het is vakantie dus heb wat meer gesnoept als anders. Maar toch kom ik eigenlijk nooit zo snel zoveel aan. Ook viel het me laatst steeds meer op dat mijn buik best bol is. Ik ben nog niet volwassen, dus zit helemaal niet op een kindje te wachten. Nog niet in ieder geval. Ben wel steeds ongesteld geweest, op dit moment ook zelfs, maar toch zegt er iets in mij dat dat het niet goed zit. Wil er niemsnd mee lastig vallen, want het is zo’n kleine kans. Mijn vriend is al zo bang dat er iets mis gaat. Dus ik weet gewoon echt even niet wat ik moet doen. Durf geen test te halen en durf er het met niemand erover te hebben.

Reageer op: bang dat ik zwanger ben. ja of nee?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.