Zoeken Vraag het forum

Ben ik zwanger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Haily

    Hai,

    Ik ben 20 jaar en ik ben bang voor een zwangerschap.

    Ik slik al jaren de pil, en vergeet hem bijna nooit. Heb nog niet zo lang een vriend en in die tijd ben ik de pil ook nog nooit vergeten, soms wel later dan het ” normale”tijdstip dat ik hem slik en ik slik de pil ook soms een maand door.

    Verder hou ik me netjes aan de regels, maar ik heb het idee dat ik  ”zwangerschapssymptomen”begin te krijgen zoals pijn in me onderbuik en soms kramp of steek en ik ben snel moe (was ik eerst ook kan dat ik nu denk dat ik nog sneller moe ben). Er zijn nog wat kleine dingen maar denk niet dat dat hier van toepassing voor is.

    Ik en me vriend gebruiken soms een condoom maar vaak ook niet.

    Heb al een paar keer een zwangerschapstest gedaan een paar weken/maanden geleden en daar kwam niks uit. De laatste test was recent en die werkte niet en heb niet veel geld om steeds een test te halen dus ik wil zeker weten of het nodig is.

     

    2 reacties
    Reageren
    Haily
    1. Toevoeging : soms ook veel pijn in onderbuik/vagina bij plassen.
    Reageren
    Wokkie91

    Ik ben nu maand gestopt met de pil om dat me vriend en ik bezig zijn om kindje te krijgen ik zelf heb wel last van pijnlijke borsten en soms steek in Me zij of hoofdpijn heeft iemand tips voor mij wat ik kan doen 

    Reageren
Reageer op: Ben ik zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.