- Zwanger?22 mei 2013 om 13:38
Hallo,
Ik had een vraagje. Ik heb het 1,5 maand geleden onveilig gedaan, terwijl ik last had van doorbraakbloedingen.
Hierna heb ik op advies van de dokter voor die doorbraakbloedingen mijn pil doorgeslikt. Sindsdien heb ik constant last van doorbraakbloedingen, soms wat heviger, soms minder.
Ik heb last van (ochtend)misselijkheid, soms pijn in me buik, me borsten zijn wat groter geworden, iets wat opgezettere buik.
Ik twijfel nu omdat de huisarts me een zwangerschapstest aanraadde, omdat zei daaraan dacht, maar deze was negatief.Ik weet nu niet wat ik moet doen, en wat ik moet denken..
Help??2 reactiesReagerenLola22 mei 2013 om 13:42Jessica22 mei 2013 om 13:52Je slikt de pil, maar hebt wel al die tijd doorbraakbloedingen gehad. Het kan altijd zijn dat je zwanger bent als je het onveilig doet.
Reageren
En omdat je toch wel zwangerschapsverschijnselen hebt, ik zou het even aankijken en anders de test herhalen of terug naar de huisarts..
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Tijdens doorbraakbloedingen onveilig seks gehad. Test negatief.
- Door Zwanger?
- 22 mei 2013 om 11:38
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties