- Noelle9 augustus 2012 om 09:45
Help, ik slik nu 5 maanden de pil. Ben op dit moment aan het einde van de strip. ( Yaz 24+4) Heb onveilige seks gehad met mijn vriend in de 1e en 2e week van de pil, altijd precies op tijd ingenomen. Maar op dit moment hoor ik ongesteld te zijn, alleen ik bloed niet. Wat nu? Ik wil echt geen kind. Kan je zwanger worden als je de pil slikt?
3 reactiesReagerenQuote9 augustus 2012 om 14:48Geen menstruatie
Soms kan de menstruatie ineens maanden wegblijven. Bijna altijd heeft dit natuurlijke oorzaken en komt de menstruatie uiteindelijk vanzelf weer op gang. Hier staan de meest voorkomende oorzaken:
Lees verder/Bron:
Reageren
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBU14b.htmNoelle12 augustus 2012 om 22:05Ik kan wel juichen, ben ongesteld geweest! Vast door stress kwam het wat later. Maar dat maakt niet uit. Superblij, dat er niks aan de hand is!
ReagerenEmma13 augustus 2012 om 15:07Als je de pil volgens de bijsluiter gebruikt, is de kans op zwangerschap zo goed als nihil. Fijn dat je ongesteld bent!
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Zwanger ondanks pil?
- Door Noelle
- 9 augustus 2012 om 07:45
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties