Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Kan ik zwanger zijn?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    ik heb gisteren (6 februari 2011) seks gehad met mijn vriend. Het was zonder condoom en ik slik wel de pil, alleen heb ik pasgeleden een doorbraakbloeding gehad toen ik de pil 1 week doorslikte. Nou vroeg ik me af ofdat de pil helpt tegen zwangerschap als ie te licht is? En als je je vruchtbaarste dag moet uitrekenen, moet je dan tellen vanaf je eerste dag van je stopweek of van de week dat je doorslikte maar eigenlijk ongesteld moest worden? Ik voel me nu de heledag al af en toe misselijk maar misschien is dat wel omdat ik me er zo druk over maak en er aan zit te denken.
    Ik maak me ook bijna na elke keer als ik seks heb gehad zorgen om zwangerschap, of het nou met of zonder condoom is en ookal ben ik aan de pil. Ik weet niet hoe dit komt, en wil er ook graag vanaf want ik kan moeilijk een morning after pil halen elke keer voor zekerheid, want ik zit daar altijd over te denken en te stressen. Ik heb nu over 2 weken mijn stopweek, moet ik gewoon maar afwachten? Want ik weet wel dat de kans heel klein is..

    Alvast bedankt!

    3 reacties
    Reageren
    Thijmen

    Een te lichte pil beschermt onvoldoende tegen zwangerschap. De vruchtbaarste dag tel je vanaf de eerste dag na de laatste menstruatie dag. Wat je moet doen, kan de huisarts bepalen.

    Reageren
    onbekend

    Hey, voor ik het gedaan heb, heb ik de 2 dagen ervoor mijn pil later genomen dan anders, anders neem ik ze stipt. Het is de lichtste pil, kan ik zwanger zijn?

    Reageren
    Christel

    Als je de pil binnen 12 uur hebt ingenomen na het moment dat je de pil vergeten was, ben je normaal beshermd. Als je de pil later hebt ingenomen, handel dan als ware het een vergeten pil. Hoe lang was het bij jou erna? Welke week was dit?

    Reageren
Reageer op: Kan ik zwanger zijn?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.