Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Zwanger en multivitamine

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anonymous

    Hoi,

    Ik ben 29 en nu 7 weken zwanger, nu heb ik vandaag per ongeluk 1 maal teveel mn zwangerschapsvitaminen ingenomen.
    Kan dit kwaad en wat moet ik doen??

    Groetjes een radeloze aanstaande moeder…

    4 reacties
    Reageren
    Anoniem

    26 weken zwanger? Welke ‘zwangerschapsvitaminen’ slik je dan?

    [i]Begin met foliumzuur een maand voordat je gaat stoppen met de pil of andere voorbehoedsmiddelen. Blijf foliumzuur slikken tot je 2 maanden zwanger bent. Na 2 maanden zwangerschap is extra foliumzuur niet meer nodig.[/i]

    Bron: http://www.slikeerstfoliumzuur.nl/tekst/hoe_gebruik_je_foliumzuur.php

    Reageren
    brenda A

    nee hoor, dat kan voor 1 keertje geen kwaad.
    gebruik je wel vitaminen die speciaal voor zwangeren zijn?
    fijne zwangerschap verder, Brenda

    Reageren
    Anonymous

    Thanx voor je reactie Brenda A!

    Ja gebruik wel speciale vitamines.

    Ben inmiddels wel weer wat gekalmeerd 🙂

    Bedankt!

    Liefs van mij!

    Reageren
    Anoniem

    Welke vitamine gebruik je? Speciale vitaminen, anders dan D en foliumzuur zijn volgens mij helemaal niet nodig namelijk.

    [i]Behalve foliumzuur en vitamine D is het tijdens de zwangerschap niet nodig extra vitamines en mineralen te slikken. [/i]

    Bron: http://www.voedingscentrum.nl/nl/eten-gezondheid/zwangerschap-en-kind/zwangerschap/vitamines-en-mineralen.aspx

    Reageren
Reageer op: Zwanger en multivitamine
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.