Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Overtijd

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Kitty

    Hallo,
    Ik ben inmiddels 3 dagen overtijd (vandaag 3e dag) maar de zwangerschapstest is nog negatief deze ochtend. Ik heb ene vermoeden dat de innesteling pas op het laatst is afgerond rond de 12e dag van 6 tot 12 dagen. Ivm de rugpijn die ik toen had. Vorige maand had ik een biochemische zwangerschap daardoor twijfel ik nu heel erg, vooral omdat ik nog steeds negatief testen en ik eigenlijk een heel betrouwbare cyclus heb. Ook werken wij met ovulatietesten waardoor we de eisprong goed in kaart kunnen brengen omdat we graag zwanger willen worden. Dit is de 4e poging die wij doen. Nu is de vraag kan dit dat mensen na 3 dagen overtijd nog negatief testen?

    1 reactie
    Reageren
    Peter (huisarts)

    Hangt af van jouw produchtie van HCG , de afname van de test (hoe lang heeft de urine in de blaas gezeten) en de betrouwbaarheid van de zwangerschapstest. Dus: Ja, je zou nog negatief kunnen testen.
    De industrie heeft er iets op gevonden: verkoop 2 testen tegelijk…..

    Reageren
Reageer op: Overtijd
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.