- Kitty4 mei 2026 om 11:15
Hallo,
Ik ben inmiddels 3 dagen overtijd (vandaag 3e dag) maar de zwangerschapstest is nog negatief deze ochtend. Ik heb ene vermoeden dat de innesteling pas op het laatst is afgerond rond de 12e dag van 6 tot 12 dagen. Ivm de rugpijn die ik toen had. Vorige maand had ik een biochemische zwangerschap daardoor twijfel ik nu heel erg, vooral omdat ik nog steeds negatief testen en ik eigenlijk een heel betrouwbare cyclus heb. Ook werken wij met ovulatietesten waardoor we de eisprong goed in kaart kunnen brengen omdat we graag zwanger willen worden. Dit is de 4e poging die wij doen. Nu is de vraag kan dit dat mensen na 3 dagen overtijd nog negatief testen?1 reactieReageren
Peter (huisarts)
4 mei 2026 om 20:42Hangt af van jouw produchtie van HCG , de afname van de test (hoe lang heeft de urine in de blaas gezeten) en de betrouwbaarheid van de zwangerschapstest. Dus: Ja, je zou nog negatief kunnen testen.
Reageren
De industrie heeft er iets op gevonden: verkoop 2 testen tegelijk…..
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties