- Miep4 december 2023 om 11:01
Ik vroeg me af of het mogelijk is zwanger te worden van de volgende situatie: ik heb vriend gepijpt en het doorgeslikt. Vervolgens heeft hij de rest afgeveegd met handdoek (maar wellicht niet zorgvuldig alles). Mogelijk is hierbij iets van sperma/vocht aan zijn vingers blijven kleven (hij denkt zelf van niet, zelfs dat er niets nats is aangekomen, maar is niet zeker). Daarna heeft hij mij gevingerd (waarschijnlijk pas na 15 min, maar niet zeker). Kan ik hiervan zwanger raken?
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 december 2023 om 16:50nee
ReagerenMiep5 december 2023 om 07:53Ook niet als hij mij direct daarna zou hebben gevingerd? (Ik twijfel hier zelf een beetje over, waarschijnlijk niet, maar stel dat het wel zo is). Bedankt voor uw antwoord!
ReagerenMiep5 december 2023 om 08:29En met vingeren bedoel ik echt diep in me.
ReagerenJohn (moderator)
5 december 2023 om 17:31Als hij je zou vingeren met vers sperma aan zijn vingers zou dat wel kunnen
ReagerenMiep5 december 2023 om 18:17Maar wat is vers sperma? Moet het daarvoor echt nat zijn? Als er niets nats aan zit, zit er sowieso geen levend sperma op?
Andere vraag: dood het speeksel niet sowieso al de zaadcellen?
ReagerenMiep5 december 2023 om 18:21Of is het in deze situatie (eerst geslikt, dan (half) afgeveegd) sowieso geen vers sperma?
ReagerenJohn (moderator)
5 december 2023 om 19:34Vers sperma is sperma dat door de zaadlozing op de vingers komt en dan meteen in de vagina wordt gebracht
Reageren


