Zoeken Vraag het forum

Krampen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Iza

    Hi, zou iemand mij kunnen helpen, ik ben als het goed is vijf weken zwanger en hier heel gelukkig mee!! Ik heb alleen last van krampen, alsof mijn menstruatie komt…ook wat pijn in mijn onderrug. De krampen zijn niet altijd heel hevig, soms wat meer. Ben een beetje bang dat dit niet goed is.

    4 reacties
    Reageren
    Maaike

    Heb je redenen om aan te nemen dat je situatie zorgelijk is? Waarom ga je niet even naar de huisarts? De vrucht is nog zo klein dat het niet voor de hand ligt dat je last zou hebben van een overbelasting in je spieren. Maar misschien heb je wel een urineweginfectie onder de leden?
    Of maak je je zorgen om niets en ben je alleen maar onzeker omdat je voor de eerste keer zwanger bent en nu ineens van alles meer voelt in je lichaam.
    Als je je zorgen maakt, ga dan naar de huisarts.

    Reageren
    Iza

    Hi, bedank voor je advies. Het enige probleem is ik woon niet in NL en heb een afspraak gemaakt bij de dokter dat is alleen pas voor volgende week. Ook is het toch anders hier en zijn de mensen veel makkelijker in deze dingen dan in NL. We proberen al een tijdje zwanger te worden en om elk raar dingetje dat ik voel ben ik best bang, ik wil dit zo graag. Ik hoopte dat iemand dit al eerder voelde. De krampen zijn inmiddels wel heel erg afgenomen. Iig bedankt voor je reactie.

    Reageren
    Tine

    Hoi,

    dat heb ik ook gehad toen ik zwanger was. Wel meer vrouwen hebben dat in het begin. Komt door de hormonen hoor! En de groeiende baarmoeder. Die gaat nu al wat uitzetten.
    Zolang je geen bloedverlies hebt, geen zorgen maken! Al kan ik me het wel voorstellen omdat je er al even mee bezig bent om zwanger te geraken.

    Succes! Geniet van je zwangerschap.

    Reageren
    Iza

    Hi, hartstikke bedankt voor de geruststellende woorden! Echt waar!!

    Reageren
Reageer op: Krampen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.