Zoeken Vraag het forum

Kan ik zwanger zijn?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Breathe90

    Hoi, ik zit met een probleem

    ik heb sex gehad op de laatste dag
    dat ik ongesteld was en mijn ex was in
    me klaargekomen..
    Nu ben ik als gewoon aan de pil gegaan
    en had verder geen klachten.
    Donderdag slikte ik me laatste pil van de strip
    Ik werd vrijdag wakker en ging als gewoon
    even naar de wc om te plassen.
    Tot ik schrok want er zat opeens bruine afscheiding
    in mijn string ik vond het beetje vreemd en vroeg me moeder
    er over die reageerde heel laconiek dat ik me geen zorgen hoefde te maken..
    Die middag nog kreeg ik opeens ook roze afscheiding
    maar ik word pas zondag of maandag ongesteld.

    Nu is mijn vraag kan ik nu even goed zwanger zijn?
    want ik heb dit nog nooit gehad
    en ik slik de pil al 3 jaar!

    5 reacties
    Reageren
    anoniempje

    halo,
    ik pak al 1 jaar de pil door omdat dit moest van mijn dokter. ik vrij wel voor de rest onveilig met men vriend. ik heb nu al regelmatig bruine afscheiding en moet vaak naar de wc , ook mijn buik is wat hard. mijn moeder zegt dat dit niet gaat om zwangerschap maar een blaasinfectie, kan dat ?

    Reageren
    Zonnetje

    Ik kan me niet voorstellen dat er ook maar één huisarts is die adviseert om een pil een jaar lang door te slikken… Een keer doorslikken kan geen kwaad, maar een jaar lang… dat is echt niet de bedoeling hoor!

    Er zijn een aantal mogelijkheden:
    – je hebt last van tussentijdse bloedingen, wat logisch zou zijn omdat je de pil al zo lang doorslikt
    – je hebt last van contactbloedingen; als de penis bijv. tegen de baarmoedermond stoot, kan er een adertje springen en dit kan licht bloedverlies geven (als bloed opdroogt, wordt het bruinig).
    – je bent zwanger, je vrijt immers onveilig met je vriend (ook al gedacht aan SOA’s??)
    – je hebt last van obstipatie; je buik voelt immers hard aan
    – je hebt een blaasontsteking

    Ik zou gewoon een afspraak maken met de huisarts en bovenstaande uit laten sluiten.

    Reageren
    Anoniem

    Als de pil voor langere tijd wordt doorgeslikt is de kans aanwezig dat er lichte onregelmatige bloedingen komen tijdens het slikken van de pil.

    Reageren
    Manon

    Als je in de bijsluiter kijkt.. Zie je dat doorslikken geen groot probleem is. Het enige vervelende wat er aan is dat je onverwachts een doorbraak bloeding kan krijgen. Maar vind het wel raar dat een dokter dit voorschrijft. Want ik slik mijn pil ook altijd 2 maand door ofzo maar een jaar is wel erg lang hoor!

    Maar om alle ernstige dingen uit te sluiten gewoon langs de dokter gaan. Is natuurlijk niet de leukste oplossing maar weet je wel meteen waar je aan toe bent!

    Reageren
Reageer op: Kan ik zwanger zijn?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.