- Anoniem12 februari 2020 om 09:53
Hallo,
Ik heb last van diaree, niet heel erg.. Maar ben echt kei misselijk en beroerd. Zeven weken zwanger.. Ik heb ’t gevoel alsof ik moet eten en misselijk ben van de honger. Als ik eet helpt ’t helaas niet.
Ik voel me kortademig.. Soms vlagen dat ik ’t heel warm heb.
Zou dit een griep zijn of echt zwangerschapsmisselijkheid?3 reactiesReagerenJohn (moderator)
12 februari 2020 om 18:09Moeilijk te zeggen… Bespreek het met de verloskundige
ReagerenAnoniem13 februari 2020 om 18:48Hier heb ik niks aan John. Krijg wel vaker antwoord waar ik niets aan heb. Je kunt toch wel een vermoeden hebben? Wat kan ik doen tegen de misselijkheid
ReagerenJohn (moderator)
13 februari 2020 om 23:22Maar dat is het enige juiste antwoord dat ik kan geven. Ik kan zo niet beoordelen of het een buikgriep is of zwangerschapsmisselijkheid. Bij buikgriep hoort in ieder geval diarree. Ook als je iets wilt gebruiken tegen de misselijkheid zul je dat toch eerst met de VK of je huisarts moeten bespreken.
Reageren


