Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Schimmelinfectie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Leslie

    Hallo,

    Ik heb nu al bijna een week last van vaginale schimmelinfectie helaas ! De jeuk is zo irritant.

    Ik heb gister gyno pevaryl gekregen wat vaginaal moet worden ingebracht. En nog eentje over 3 dagen. Daarnaast ook de Pevaryl Cream wat ik 2x pd moet smeren op mijn vagina. Voor een week.

    Nu is mijn vraag, is er iemand bekend met deze medicatie? En heeft het effect? En kan het gaan kwaad voor de baby? Ik beval over 3 weken, en hoop echt dat het dan voorbij is.

     

    Verder iemand nog tips voor me?

     

    groetjes

     

     

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ze kan geen kwaad voor de baby en werkt doorgaans goed.

    Reageren
    Catootje

    Weet niet of je de pil hebt gebruikt: die werkt verstorend op je vaginale milieu en ontregelt nog veel meer in je lichaam. Denk niet dat die ontregelingen zomaar over zijn wanneer je stopt. Ook eventueel gebruikte antibiotica werken verstorend op je darmflora en bevorderen de groei van candida, wat zich naderhand niet zomaar herstelt.

    Sowieso beter om wat te doen aan oorzaken, zoals voedingspatroon, slechte darmflora en tekorten aan voedingsstoffen. Een orthomoleculair therapeut zou je advies kunnen geven. Zelf in het verleden van een hevige en  hardnekkige schimmel afgekomen, simpel door voedingspatroon en een paar supplementen.

    Reageren
    Leslie

    Bedankt voor de reacties!

     

    @ John, Ik smeer het al 3 dagen nu en gelukkig is de jeuk al verminderd! ? Happy me! Moet ik de kuur gwn afmaken?

    @Catootje, nee nooit de pil genomen. Is echt door de zwangerschap ontstaan.

    Reageren
    John (moderator)

    Gewoon even afmaken

    Reageren
Reageer op: Schimmelinfectie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.