- Tessa15 juli 2018 om 14:09
Hi Hi,
Ik weet dat zwangerschap test alles uit sluit en dat niemand hier een dokter is of in de toekomst kan kijken :-).
Afgelopen donderdag heb ik seks gehad, hij is 2 keer in mij klaargekomen. Ik ben niet aan de pil en mijn cyclus is eigenlijk altijd constant misschien dat het 1-2 dagen scheelt.
Het domme van mijzelf is dat ik pas sinds gister middag rond 16:00 pas een morningafterpil heb genomen dus ongeveer48 uur na de gemeenschap. Is de kans erg groot op zwangerschap?
Groetjes en dank je wel.
Volgens mijn berekening:
Eerste dag van je laatste menstruatie:
<dl class=”ctrlUnit”>
<dd>2 juli 2018</dd>
</dl>
<dl class=”ctrlUnit”>
<dt>Een beetje vruchtbaar:</dt>
<dd>10 juli 2018</dd>
</dl>
<dl class=”ctrlUnit”>
<dt>Vruchtbaar:</dt>
<dd>11 juli 2018</dd>
</dl>
<dl class=”ctrlUnit”>
<dt>Erg Vruchtbaar:</dt>
<dd>12 juli 2018</dd>
</dl>
<dl class=”ctrlUnit”>
<dt>Eisprong:</dt>
<dd>13 juli 2018</dd>
</dl>
<dl class=”ctrlUnit”>
<dt>Innesteldag</dt>
<dd>18 juli 2018</dd>
</dl>
<dl class=”ctrlUnit”>
<dt>Vanaf hier kun je testen:</dt>
<dd>27 juli 2018</dd>
</dl>
<dl class=”ctrlUnit”>
<dt>Vermoedelijke bevallingsdatum:</dt>
<dd>5 april 2019</dd>
</dl>1 reactieReagerenTessa15 juli 2018 om 14:35oh zie nu pas dat het niet goed is doorgekomen.
Laatste dag van menstruatie:
Was ongeveer 1-2 juli
Eisprong 12/13 juli
Morningafterpil is op: 14 juli ingenomen.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Morningafterpil te laat?
- Door Tessa
- 15 juli 2018 om 12:09
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties