- Anna30 maart 2018 om 13:09
Hallo,
Ik wil graag weten wat jullie denken. Als ik zwanger kan zijn en van wie?
Mijn laaste menstuatie was 21 febuari op 10 maart zo mijn vruchtbare dag moeten zijn. Ik heb een cyclus van 31 dagen dit betekend dat ik op 24 maart ongesteld had moeten worden.
Ik heb op 7 maart seks gehad met A en 8 maart de morning after pil ingenomen.
9 maart heb ik Azitromycinec ingenomen. Heeft dit de werking op de morning after pil ( merk Ellaone) kunnen beinvloeden?14,15,16 en 17 maart heb ik seks gehad met B. Op 20 maart heb in een zwangerschaptest gedaan die was negatief. 27 maart heb ik weer een test gedaan met een test die je 4 dagen voor je NOD kan uitvoeren van de action die was heeeel licht positief bijna niet te zien. 28 maart weer een test met ochtend urine die was ook heel licht de uitslag. 29 maart weer een test gedaan met ochtend urine een andere merk (clearblue ) die gaf een iets duidelijker + streep positief. Met de zelfde urine heb ik een claerblue digitale test gedaan en daarop is niet zwanger te zien. 30 maart weer een test van kruidvat 2 voor 5 euro ook heel licht positief.
Ik vraag me nu af ben ik zwanger zoja en van wie is de kans groter omdat ik natuurlijk de morning after pil heb ingenomen en die mijn ovaluatie verzet?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
30 maart 2018 om 16:15B is het meest waarschijnlijke
Reageren




