- J&S14 januari 2008 om 23:21
Hoi,
ik heb een vraag :
Ik heb de laatste dagen erg veel last van duizeligheid, en verkrampingen links in mijn onderbuik, ook ben ik erg snel moe.
Daarbij heb ik wel de normale eetlust tijdens deze verkrampingen.mijn vriend en ik vrijen iedere dag, zonder condoom, Ik slik wel de pil ( microgynon 30 )
Wij hebben vaker berichten gelezen op dit forum dat de bij het slikken van deze pil toch nog zwanger kunt worden.ik ben 2 weken geleden wel ongesteld geweest echter was dit veel minder als normaal.
Wie o wie kan ons vertellen of dit een zwangerschap kan betekenen ??
Alvast bedankt.
Groetjes J&S
4 reactiesReagerenAnoniem15 januari 2008 om 00:33Testen!!
Reageren
Als je zekerheid wilt hebben.
Die kunnen wij je niet geven.Anoniem15 januari 2008 om 10:15volgens mij heb je gewoon een buikgriepje
Reagerenikeeee15 januari 2008 om 14:34Nou ik heb microgyn 30 7 jaar lang geslikt en ben geen een keer zwanger geworden dus denk ook niet dat je zwanger bent en als je die pil niet vertrouwt pak je toch n andere zou ik zeggen.
ReagerenAnoniem21 januari 2008 om 13:38hij is gewoon goed. deze zwangerschappen zijn vooral door fouten 🙂
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Kan ik zwanger zijn ??
- Door J&S
- 14 januari 2008 om 22:21
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties