Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

ben ik zwanger of is het iets anders??

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • pris

    Hallow
    ik had eenn vraagie…
    ik ben nu een maand over tijd met me menstruartie..
    en ik heb pijn aan de linker kant van me linker borst een soort kramp..
    en ook heb ik een witte afscheiding..
    Ben ik zwanger of is het wat anders???
    groetjes pris

    4 reacties
    Reageren
    Anoniem

    waarom doe je geen test 🙂

    Reageren
    Prisje

    ik heb een test gedaan en het was negatief..
    ik heb er 9 euro voor betaalt en ik heb geen zin om weer 9 euro te betallen terwijl er dadelijk weer nix is..
    dus ik wou weten wat jullie me er over zouden kunne vertellen.. 😉

    Reageren
    Anoniem

    Zeg nu eens eerlijk: hoe kunnen wij nu weten wat jou mankeert?
    Als je het niet vertrouwt ga je naar de huisarts, je bent niet voor niets een maand overtijd. Alleen jij kunt weten of een zwangerschap mogelijk is of dat je net gestopt bent met de pil, zodat het daar aan kan liggen.

    Reageren
    Prisje

    Ja ik ga ook eerders naar de huisarts maar ik heb nu voorlopig geen tijd ik werk full..
    En ik ben al gestopt met de pil sinds uhm… half jaar ong..
    Maar ik set dit op deze site met hoop dat iemand me er meer over kunt vertellen,, of dat iemand dit mss ook mee heeft gemaakt..
    Bedankt

    Reageren
Reageer op: ben ik zwanger of is het iets anders??
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.