Zoeken Vraag het forum

Zwangerschap

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Alia

    Ik heb sinds 2 dagen een rommelende buik en een beetje last van rugklachten en heel soms last van mijn borsten maar dat is nu alweer weg.

    Heb 2 weken geleden nog een stopweek gehad deze was gewoon normaal daarna heb ik nog seks gehad. Verder slik ik netjes de pil.

    Zelf denk ik dat de kans er niet is dat ik zwanger ben maar vroeg het me toch af of die klachten iets betekenen?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ze zullen wel iets betekenen, maar niets wat met zwangerschap te maken heeft.

    Reageren
Reageer op: Zwangerschap
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.