Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Toch zwanger?

  • Anoniem

    Hoi,

    Waar moet ik beginnen..

    In november ben ik gestopt met de pil. In maart kreeg ik een vriend en wij deden het met condoom. Soms zijn we stom geweest en heb ik morning after pillen moeten halen. Die nam ik binnen 72 uur in maar soms aan de late kan na 60 uur. Daarna was mijn cyclus natuurlijk op hol geslagen maar beb wel ongesteld geworden.

    Op 2 juni heb ik een mirena spiraal laten zetten. Daar heb ik veel last van qua hormonen. Menstruatie krampen, vermoeidheid en bloedverlies. 2 juli heeft de dockter controle gedaan en zei dat het spiraaltje goed zat.

    Nu zijn we al meer dan een maand verder en wordt ik niet meer echt ongesteld maar heb ik onregelmatig bloedverlies. Mijn onderbuik is sinds vorige week wat opgezet en het lijkt  erger te worden. Ook zijn de laatste dagen mijn borsten aardig pijn gaan doen.

    Ik keek net in de spiegel en schrok aardig van de vorm van mijn opgezette buik. Het lijkt wel of ik zwanger ben.

    Is er een mogelijkheid dat ik als nog zwanger kan zijn? Had de dokter dat anders niet kunnen zien bij het plaatsen van spiraaltje of controle? Of kunnen dit de hormonen van het spiraaltje zijn, schijnzwangerschap? Ik hoor het graag. Ben een beetje van slag.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Voordat er een spiraaltje geplaatst wordt, zou er eigenlijk eerst een zwangerschapstest gedaan moeten worden tenzij iemand zeker weet niet zwanger te kunnen zijn. Maar bij de controle had dat dan toch zeker op moeten vallen. Ik denk eerder dat je bijwerkingen van de spiraal hebt. Dat is niet zo vreemd

    Reageren
Reageer op: Toch zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.