- Anoniem11 juli 2017 om 21:11
hoi! wij zijn een stelletje en we willen graag een kindje , alleen gaat een beetje moeilijk bij ons testen blijven iedere keer negatief.. zit niet aan de anticopetie of de map , ik weet niet precies wanneer ik mijn eisprong moet krijgen Heb is begrepen dat je 2 weken voor je volgende menstruatie het meest vruchtbaar ben is dat waar ? Ik hebben cyclus van 31 dagen , elke 10e van de maand word ik ongesteld en het duurt 6 dagen wanneer zou ik het meest vruchtbaar zijn ?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
11 juli 2017 om 21:37Het meest vruchtbaar ben je dan tussen de 14de en 19de dag van de cyclus. Het beste is dan om vanaf de 12de dag van de cyclus, om de dag seks te hebben tot en met de 17de dag. Dan heb je de meeste kans om zwanger te raken.
Hoelang zijn jullie al bezig om zwanger te raken?
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer ben ik het meest vruchtbaar
- Door
- 11 juli 2017 om 19:11
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties