- Anoniem1 mei 2017 om 16:10
Stel je voor je moet over 8 dagen ongesteld worden (9 mei ) en je hebt 22 april je eisprong gehad , ben je nu dan ook nog vruchtbaar ? Om zwanger te raken ? Ik heb vandaag iedere keer het gevoel dat ik ongesteld moet worden maar er komt telkens waterachtig spul uit mijn vagina, we willen graag een kleine alleen ik weet niet precies als ik nu nog vruchtbaar ben of niet
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
1 mei 2017 om 18:19De vruchtbare periode duurt ongeveer 6 dagen. Maar dat wil niet zeggen dat je dan ook 6 dagen vruchtbaar bent.
ReagerenJohn (moderator)
1 mei 2017 om 18:19
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Ben ik nog steeds in mijn vruchtbare periode ?
- Door
- 1 mei 2017 om 14:10
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties