Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Mogelijk zwanger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jn

    Ik gebruik al bijna 2.5 jaar de prikpil. Altijd goed gegaan alleen begin nu toch te twijfelen. Ik heb nergens last van gisteren alleen heel erg last van mijn onderrug en bekken.

    De laatste maanden (denk 2 maanden) word ik toch steeds dikker. Krijg best een buik en heb ook heel vaak enorme trek in lekker eten.

    Misschien is het helemaal niks hoor maar was even benieuwd of het mogelijk zou zijn door de prikpil heen.

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Zwangerschap is toch wel zeer onwaarschijnlijk, als je altijd op tijd voor de nieuwe prik gaat.
    Je kunt natuurlijk altijd een zwangerschapstest doen als er over blijft twijfelen

    Reageren
    Jn

    Met de vorige keer moest ik hem op maandag hebben en heb k hem vrijdag pas gehad omdat ik het vergeten was.

    Reageren
    John (moderator)

    Als er meer dan 89 dagen zitten tussen twee injecties, moet je de eerste 14 dagen na de injectie aanvullende maatregelen nemen om zwangerschap te voorkomen.
    je zult dus even moeten tellen…..

    Dus toch niet altijd goed gegaan zoals je in je eerste berichtje schreef…

    Reageren
    Jn

    Ik zal even tellen want de huisarts is dan niet goed bezig. Ik vertrouwde erop dat het goed was.. bedankt hiervoor!

    Reageren
    Jn

    Ik heb net even geteld en kwam uit op 93 dagen. 13 weken tot mijn volgende prik. Volgende week vrijdag moet ik hem weer halen..

    Reageren
    John (moderator)

    Kijk ook maar eens in de bijsluiter…

    Reageren
Reageer op: Mogelijk zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.