- ikk2 juli 2009 om 09:38
Hallo mensen..
Ik heb na drie weken overtijd te zijn toch maar weer eens een test gedaan en die gaf aan positief..
Kmoet zeggen dat ik niet heel erg misselijk ben.. maar heb wel heel erg last van mijn spieren..in mijn armen ensow..
En oowk pijn bij me schouders een rare pijn..Nu heb ik gelezen dat dat op een buitenbaarmoederlijke zwangerschap kan wijzen..
Nu ben ik dus wel heel erg bang daarvoor!
7 reactiesReagerenbrenda A2 juli 2009 om 12:46als je 3 weken overtijd bent, dan ben je dus 7 weken zwanger, maak dus een afspraak bij een verloskundige, dan kun je eens praten over van alles en een echo bespreken.
Reageren
Succes, Brendaikkk2 juli 2009 om 20:17kep volgende week dinsdag een afspraak bij verloskundige..
Maar als het wel zo zal zijn dan is het dan mischien al te laat..
Zwangerschapstest geeft wel meteen vet positief aan
ReagerenAnne2 juli 2009 om 21:02Een bbz is natuurlijk nooit uit te sluiten.
Maar ik vraag me wel af waarom je daar als eerste aan denkt en van alles en nog wat opzoekt op het internet. En natuurlijk vind je altijd wel iets waarop dat idee zich in je hoofd vast gaat zetten en bang bent te laat te zijn bij de verloskundige.Is het moeilijk om gewoon te genieten?
Reagerenikk3 juli 2009 om 10:13Ik heb het niet zozeer opgezocht..
Maar zag het op deze site staan.. omdat ik voor dat ik positief teste..
Dacht dat ik ongesteld was geworden .. want eerst was de test ook negatief toen ik paar dagen overtijd was..
maar toen wa het echt maar een paar druppeltjes bloed en smiddags was het alleen nog maar klein beetje bruin met afvegen en die dag ernaa ook alleen nog maar bruin met afvegen..En daarna teste ik dus positief want ik dacht..doe nog maar eens een test..want dit kan ook niet goed zijn..
En ja toen was het dus positief..en toen dacht ik dus..ja dan heb ik wel wat bloed verloren ??En heb snel last van mijn spieren vooral bij mijn schouders een zeurende pijn..!
maar die pijn is er niet continu..dus dat alles bij elkaar zorgt er wel een beetje voor dat ik ongerust ben..
Verder weet ook nog niemand dat ik zwanger ben..alleen mijn vriend..We willen eerst weten of alles wel goed zit..
Sorrie ik stel me mischien aan.. maar pas als ik dinsdag geweest ben en alles is goed..
Dan ben ik gerust..
Heb je zelf ook kindergehad.. ?? hebben jullie nog last van bepaalde dingen gehad in het begin..??
Laat het me a.u.b weten .. Gr Ikkk !!
ReagerenV5 juli 2009 om 16:07ikk6 juli 2009 om 12:49Morgen na verloskundige ben wel heel erg zenuwachtig moet ik zeggen..
hoop wel dat ze een echo maken..
Want dan weet ik of het goed is ofniet..
Dit is zo ook niks..
ReagerenAns7 juli 2009 om 17:21Hallo ikk,
probeer toch een beetje te ontspannen. Volgens mij maak je je ontzettend snel druk in het dagelijks leven. Je bent net zwanger en probeer vertrouwen te hebben en niet elk steekje, pijntje enzo te zien als een signaal dat het niet goed is. Er is van alles gaande in je lijf. Je zal straks nog veel meer gaan voelen tijdens de zwangerschap en ga je dat ook allemaal negatief zien, alsof er iets ergs is? Laat het gewoon op je afkomen. Je spieren staan onder druk, je baarmoeder gaat groeien, hormonaal staat je lijf op zijn kop. Daar horen ook signalen en kwaaltjes bij. Nee, het is niet niks. Maar wacht maar af totdat de bevalling komt en je kind er is. Dat is pas ‘niet niks’. En dan gaat het pas echt beginnen. Een kind vraagt dan om een zekere moeder. Angst bij de moeder is ook niet goed voor de ontwikkeling van het zelfvertrouwen van het kind. Die kan dat overnemen.
Probeer daarom meer vertrouwen te hebben in jezelf en je lijf en je eigen kunnen. Dan geniet je ook meer van de zwangerschap. En dat voelt het kindje ook.Gr. ans
Reageren



