Zoeken Vraag het forum

Pfeiffer?…

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Esmee

    Beste,

    Een vriendin van mij is er sinds een paarweken achter gekomen dat ze pfeiffer heeft. Nu zijn wij in de vriendengroep helemaal niet vies van elkaar en delen wij onze bekers en bestek…. nu ben ik sinds zondag ziek, ik hoest al een paarweken, ik heb lichte verhoging, ik ben enormverkouden, mijn oren doen pijn(door de verkoudheid waarschijnlijk), ik heb voorhoofdsholte ontsteking en ben ontsettend moe. Zo moe ben ik nog nooit in mijn hele leven geweest. Nu is mijn vraag of ik dan ook pfeiffer kan hebben….

    Alvast bedankt! Xxx

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat lijkt eerder op een verkoudheid/griepje

    Reageren
    Esmee

    Heb dus blijkbaar pfeiffer.. toch maar bloedtets laten doen

     

    Reageren
Reageer op: Pfeiffer?…
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.