Zoeken Vraag het forum

wit spul IN vagina en jeuk?!

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hey, ik heb sinds 3 dagen erge last van jeuk aan me vagina, vooral ‘in’ mijn vagina dus niet heel erg aan mijn grote schaamlippen. Soms heb ik een branderig gevoel. Gister dacht ik toch maar even kijken met behulp van een spiegeltje of ik iets kon zien. Toen zag ik dat ik wit spul in me vagina heb, en het gaat niet weg als je er overheen gaat. Wat kan dit zijn?

    12 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat lijkt op een schimmelinfectie.
    Hoe oud ben je? Heb je onbeschermde seks gehad?

    Reageren
    Anoniem

    18, ja ik ben ben 1 maand geleden voor het laatst met iemand naar bed geweest, begonnen met condoom maar niet tot het einde. (Hij is niet in me klaar gekomen) maar hij heeft geen soa’s..

    Reageren
    John (moderator)

    En hoe weet jij zo zeker dat hij geen soa’s heeft? Omdat hij dat zegt?
    Hij kan een soa hebben zonder dat zelf te weten…

    Een schimmelinfectie is mogelijk zoals ik al schreef maar een soa dus ook….
    ga voor de zekerheid toch maar even naar je huisarts

    Reageren
    Anoniem

    Hoi ik ben best jong en ik ben al ontmaagd ik heb strenge ouders (gelovig,moslim) en ik heb al 4 dagen last van een branderig en een gevoel dat ik er heletijd aan moet zitten.. Ik heb een vriend en hij wist dat ik er van last had, maar vandaag ging ik met een spiegel kijken en had ik het zelfde ik kreeg t niet wrijvend weg dus besloot met me nagel t zachtjes weg te halen… Alleen toen in met me vinger in mijn vagina ging bleek er nog meer in zat.. Weet iemand hoe je dit noemt en wat je er tegen kunt doen (heb altijd een comdoom gebruikt)

    Groetjes!!

    Reageren
    John (moderator)

    Je zou een infectie kunnen hebben. Het zou verstandig zijn om even naar de huisarts te gaan.

    Reageren
    theangel

    Misschien opgedroogde afscheiding?

     

    Reageren
    Anoniem

    Hoi ik ben 10 en ik heb al heel lang wit spul in mijn vagina. En ik heb nog nooit een vriendje gehad,seksuele gehad of gekust. Hoe kan dat?

    Reageren
    John (moderator)

    Je wast je vagina wel iedere dag met douchen en ook iedere dag een schone onderbroek aan?

    Reageren
    Anoniem

    Ja natuurlijk. Warom?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat vraag ik omdat niet iedereen dat doet. En dan kun je natuurlijk wel klachten krijgen.

    Je hebt geen andere klachten?  Je hebt er iedere dag last van ?

    Reageren
    Anoniem

    Niet elke dag maar wel vaak

    Reageren
    John (moderator)

    Misschien goed om dan toch maar eens naar de huisarts te gaan en te kijken of je geen infectie hebt

    Reageren
Reageer op: wit spul IN vagina en jeuk?!
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.