- Anoniem29 oktober 2014 om 21:05
Kan iemand mij alsjeblieft helpen, ik maak me echt zorgen ik ben al 3 maand geleden ontmaagd maar ik heb nog steeds echt veel pijn als ik het een tijdje niet gedaan heb het lijkt wel alsof als mijn vagina zegmaar uitgerokken is na de seks na een week alweer terug zijn normaal grote heeft het doet elke keer weer pijn zou het mischien ook kunnen omdat ik gespannen sta of teveel denk aan de pijn? Ik maak me gewoon zorgen en ik hoop dat ik niet de enige ben want ik wil niet dat ik abnormaal ben en ik zou echt graag een normaal seksleven lijden 🙁
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
29 oktober 2014 om 21:39Het is heel goed mogelijk dat je teveel gespannen bent door de angst dat het pij zal gaan doen. Aan de andere kant zou kunnen zijn dat je maagdenvlies iets te dik is en in de weg zit.
Reageren
Hoe oud ben je?Anoniem29 oktober 2014 om 22:47Ik ben 15
ReagerenJohn (moderator)
29 oktober 2014 om 23:02Je bent nog jong. Misschien nog net iets te jong.
Reageren
Probeer de volgende keer meer te ontspannen. Als de klachten echter blijven aanhouden, ga dan toch even naar je huisarts.


