Zoeken Vraag het forum

Rode bultjes en branderig gevoel bij plassen vagina/vagina rand

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi, 3 dagen terug heb ik een onveilige vrijpartij gehad met mijn vriend, en daarna heeft hij mij gebeft. Zelf had hij een blaar op zijn gehemelte, maar hij zei dat het geen problemen zou opleveren voor mij. Nu, loop ik al 3 dagen rond met een pijnlijk gevoel bij mijn vagina en zitten er hele kleine bultjes op mijn schaamlippen. Ik had wel gekeken bij sympthomen van herpes, maar ik heb zelf geen branderig gevoel als ik een stukje ga wandelen etc, het schuurt dan alleen heel erg. De bultjes zelf zijn heel erg klein en ik kan er gewoon aan zitten zonder dat het pijn doet, ook kan ik de gewoon uitdrukken. Heb zelf besloten om het een weekje aan te kijken aangezien ik geen pijn heb bij inspanning. Heb alleen pijn pij het plassen van een branderig gevoel, ook al naar mijn vagina gekeken, hier zie je alleen kleine bultjes op de schaamlippen, 2 sneetjes ( van het schuren van broeken) en rood bij de mond van de vagina. Ik ben erg bang en weet niet echt wat ik er mee aan moet, vandaag ben ik vanplan een zalfje te halen tegen vaginale schimmelinfecties, en ik ga het goed verzorgen met chilly gel en sudo creme erop smeren. Ben alleen heel bang dat het wel een soa is….

    3 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Even een aanvulling, ook had ik gelezen in andere stukjes dat het je goed zou helpen een tampon met yogurt te gebruiken, bij mij is het niet zo prettig om dit te doen aangezien ik heel veel last heb rondom mijn vagina rand

    Reageren
    Anoniem

    Ook ben ik vandaag overgegaan van pijn naar een beetje jeuk op mijn vaginarand, hij voelt nog wel rood en dik aan, dus ik denk vooral dat het een schimmelinfectie is & dat de bultjes zweetbultjes/talgkliertjed zijn

    Reageren
    John (moderator)

    Ook een schimmelinfectie kan de bultjes veroorzaken.
    Gebruik een week een zalf tegen schimmelinfecties en geen andere zalfjes of gels. Kijk dan hoe het zich verder ontwikkeld.

    Reageren
Reageer op: Rode bultjes en branderig gevoel bij plassen vagina/vagina rand
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.