Zoeken Vraag het forum

Bultje schaamlip

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb sinds vandaag een bultje op mijn buitenste schaamlip, helemaal bovenaan aan de binnenkant. Ik voelde er gisteren al een soort druk op. Het bultje is redelijk zacht, het heeft geen gele kop. Er zitten daarnaast kleine bultjes en aan de andere kant, zijn dat talgklieren?
    Ik maak me zorgen over kanker omdat een erg naast familielid zaadbalkanker ontdekte door een bultje.

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Zaadbalkanker heeft natuurlijk helemaal niks met vulvakanker te maken. Beetje overdreven om die link te leggen. Lijkt toch eerder op een puistje zoals je het beschrijft

    Reageren
    Anoniem

    Ik weet het.. Alleen dit triggert wel.. Je hebt er gewoon veel mee meegemaakt zodat het logische denken wat meer wegvalt.

    Waar moet ik op letten als het wel zorgelijk is?
    Is dat wel een doorgaande plek voor een verstopt talgkliertje? Zou er dan geen geel puntje op moeten zitten?

    Reageren
    John (moderator)

    Puistjes en ontstoken of verstopte talgkliertjes kunnen overal voor komen. Kanker begint zo niet.

    Reageren
    Anoniem

    Dankjewel voor je bericht!

    Reageren
Reageer op: Bultje schaamlip
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.