Zoeken Vraag het forum

bloeden na orgasme

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • —-

    Hallo,

    Ik had een vraag, ik heb dus elke x naar het klaar komen door mijn clit dat ik in het begin te bloeden (niet heftig een klein beetje) en ik het viel me net pas op dat ik dit heb elke x in de laaste week van me pilstrip. Als ik ongesteld ben geweest en dan weer klaar kom heb ik hier geen last van. Kan iemand mij dit uitleggen? Ik weet niet of ik me zorgen moet maken of oude bloed is van me baarmoeder wat er uit komt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan hormonaal zijn, dus met de aankomende menstruatie te maken hebben

    Reageren
Reageer op: bloeden na orgasme
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.