- Clautje29 januari 2022 om 12:47
Hallo.
Ik heb vaak als ik me op sommige momenten heel vrolijk en gelukkig voel, dat ik dan naderhand merk dat ik veel meer vaginale afscheiding heb.
Soms als er opwindende dingen gebeuren,die me gelukkig maken.
Dus ik bedoel niet sexuele opwinding, maar gewone opwinding over dingen die er in het leven plaatsvinden.
Is dat norma?2 reactiesReagerenAlyssa29 januari 2022 om 13:12Het klinkt alsof je toch “klaar komt” ,ookal ben je niet bewust sexueel opgewonden.
Reageren
Dan geven je hersenen toch dat signaal af waar je lichaam op reageert als je blij/opgewonden bent,ook over niet sexuele dingen.
Dat hebben meer vrouwen hoor.elianne15 juni 2022 om 21:53ik heb dat ook, als ik heel blij en vrolijk ben of iets heel leuks doe zoals mijn paard verzorgen of kanoen dan heb ik het vaak ook.
Reageren



