Zoeken Vraag het forum

Pijn en bloed na sex

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,
    Vanavond sex gehad na een aantal maanden geen sex gehad te hebben. De jongen was grootsgeschapen en mijn vagina was best droog en sowieso strak.. Op het moment zelf deed het een beetje zeer.
    Nu heb ik wat bloedverlies (niet heel erg veel, komt tijdens het plassen). Ik weet dat ik dit ook gehad heb toen ik voor de aller eerste keer seks had. Ik denk wel dat het nu ietsjes meer is.
    Wat ik het vervelendst vind is dat het erg veel zeer doet om te plassen nu, het brandt heel erg. Ik denk dat er misschien een scheurtje oid is.
    1. Hoe kan het dat ik bloedverlies heb?
    2. Hoe kan ik de pijn tijdens het plassen verlichten?
    3. Hoe kan ik voorkomen dat dit weer gebeurt?

    Bedankt!!

    10 reacties
    Reageren
    Anna

    Hoi Anoniem,

    Ik heb ongeveer hetzelfde na een tijdje geen seks. Het voelt dan wat pijnlijk en oncomfortabel. Ook ik heb dan wat bloed na de seks. Het plassen daarna lijkt ook pijnlijk te zijn (ondanks dat ik uitplas na de seks).

    Hoelang heb je nu bloedverlies na de seks? Of is dat na een paar minuten weg?

    Reageren
    Anoniem

    Hoi Anna,

    Dankjewel voor je reactie. Ik plas inderdaad ook direct na sex, op dat moment doet het nog geen zeer eigenlijk, het plassen. Het is nu de volgende dag en ik heb er nog steeds wel last van, er is nog sprake van een klein beetje bloed. Ik denk dat het morgen over zal zijn (hoop ik). De vorige keer dat ik dit had duurde het ook even. Ik heb trouwens wel vaker pijn na sex

    Reageren
    John (moderator)

    1. Waarschijnlijk is er een wond je ontstaan
    2. Daar is weinig aan te doen. Je zou eventueel wat vaseline kunnen smeren., maar dan moet je wel weten of er en waar er een wond je is
    3. Glijmiddel gebruiken

    Reageren
    Anna

    Hoi John,

    En als dit vaker gebeurt? zou het dan een wondje kunnen zijn die weer open gaat?
    Kan het ook iets te maken hebben met langdurig pilgebruik? Daar hoor ik veel dingen over.

    Reageren
    John (moderator)

    Als het vaker gebeurt, is het goed om naar de huisarts te gaan om te kijken of er een infectie is.

    Reageren
    Anoniem

    Beste John, bedankt voor de reactie! Ik heb nog steeds wat last van bloedverlies tijdens het plassen (daarnaast was ik al aan het eind van mijn menstruatie een paar dagen geleden). Ik ga straks vaseline kopen en dat een beetje erop smeren om te kijken of dat gaat helpen. De pijn tijdens het plassen vermindert wel

    Reageren
    John (moderator)

    Ga naar de huisarts als het blijft aanhouden!

    Reageren
    Def

    Hoi Anoniem,

    Is het nog goedkomen of heb je er nog last van? Ben je nog naar de huisarts gegaan?

    Reageren
    Ellen

    Ik heb het zelfde.

    Bij mij doet het altijd pijn. En het bloed ook altijd. Plassen brand als een gek. Ik kan hierdoor maar 1 keer seks hebben per week. Mijn vriend vind dit jammer. Het moet gewoon steeds weer herstellen. Steeds gaat het een soorten van kapot ofzo.

     

    Ben naar de dokter geweest maar die willen dan kijken en dat soort dingen, no way dat ze aan mijn geslachtsdeel  komen of naar kijken. Dus ik ging zonder diagnose weer naar huis.

    Ik hoop dat iemand hier de oplossing weet. Of met info komt.

    Reageren
    John (moderator)

    Met die instelling ga je er niet vanaf komen… er zal toch wat onderzoek gedaan moeten worden om te achterhalen wat het probleem is

    Reageren
Reageer op: Pijn en bloed na sex
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.