Zoeken Vraag het forum

Raar ding uit vagina

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Vicos

    hallo

     

    daarnet naar wc geweest en bij het vegen met wc-papier kwam een raar ding mee. Het is ongeveer 4,5 cm lang en kwam eruit liggend als een zeepaardje. Is vooral bruinig groen van kleur, maar wat rozig op het middenste, dikkere stukje

     

    Ik heb gedurende zes weken de pil doorgenomen en donderdag gestopt. Gisteren wat krampjes gehad en wat bloedverlies, dat vandaag op het einde van de menstruatie lijkt (donker en een weinig bloed). Met wat slijm bij.

     

    Enig idee wat het kan zijn?

     

    zie foto

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan een stuk baarmoederslijmvlies zijn, dat loslaat tijdens de menstruatie. Doe het in een potje en ga ermee naar de huisarts. Ik zou wel aanraden om de komende 3 strippen een stopweek te houden

    Reageren
    Catootje

    Gebruik van de pil werkt ontregelend op je eigen hormoonhuishouding. zo bevordert het oestrogeendominantie, dan is het oestrogeen relatief te hoog ten opzichte van het progesteron. Op de kortere of langere termijn kan dit klachten geven.

    Reageren
Reageer op: Raar ding uit vagina
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.