- anoniem11 juli 2017 om 21:27
Hey,
Ik heb een onsmakelijke, maar wel dringende vraag.
Sinds mijn 12e (ik ben nu 14) hangt er een raar vleesachtig draadje met een bultje eraan uit mijn vagina of bij mijn vagina vandaan. Toen was ik echter nog niet ongesteld en ik ben ook nog maagd. Het is een draadje dat vast zit iets boven de opening van de vagina en een vleesachtig balletje eraan heeft. Het is een beetje rimpelig en het doet geen pijn als ik het aan raak, wel als ik bv. fiets.
Het lijkt alsof het een onderdeel van de vagina is, maar ik weet zeker dat het niet een schaamlip of de clitoris is.
Ik denk niet dat het iets is met het maagdenvlies, want daar lijkt het iets te groot voor (het is ongeveer een kleine knikker) en bij het inbrengen van een tampon heb ik er geen last van, alleen dat ik het soms een beetje opzij moet duwen.Weet iemand wat dit kan zijn?
Moet ik naar de dokter?
Kan het schadelijk zijn?2 reactiesReagerenJohn (moderator)
11 juli 2017 om 21:44Moeilijk om daar zo ongezien iets over te zeggen. Ik zou je aanraden om toch even naar de huisarts te gaan
ReagerenAnoniem27 oktober 2023 om 22:32Ik heb dit ook! Hoe heb je het nog opgelost?
Reageren
Groetjes


